zd@mebleradomskokontrakt.pl +48 666-90-00-61
Pressroom
Producenci mebli hotelowych
11 czerwca 2007
0

Nie brakuje pomysłów producentom mebli hotelowych.

Od kilku lat na Targach Mebli i Wyposażenia Wnętrz, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna bardzo interesujące są prezentacje producentów mebli hotelowych i restauracyjnych. A to za sprawą głównie takich wytwórców, jak Meble Radomsko.
Organizatorzy zdecydowali się w wydzielić ekspozycję mebli hotelowych i zaprezentować je na Targach Mebli i Wyposażenia hoteli i restauracji. Również ekspozycję pozostałych produktów zdecydowano się pokazać w ramach salonów: mebli i akcesoriów, wyposażenia wnętrz oraz maszyn i narzędzi do obróbki drewna.

Hotele ładne i funkcjonalne

Nie sposób było przejść obojętnie wokół prezentacji bardzo interesujących mebli hotelowych firm: Meble Radomsko. W meblach istniejącej od 2004 firmy Meble Radomsko dominuje piękny styl i dbałość o każdy szczegół. Takie modele jak „Zestaw hotelowy Padwa”, „Bright” czy „Hary” albo „Holyday” reprezentują najwyższy standard wykonania i stylistyki. Szczególne wrażenie sprawia sypialnia „Padwa”, bardzo stylowa a zarazem nowoczesna, w szerokiej palecie kolorów i najmodniejszymi akcesoriami i systemami szuflad. Umiejętnie połączono wzornictwo mebli z czasów naszych babć ze stylem „Bright”, która w patynowanym ciemnym kolorze stwarza niepowtarzalny nastrój. Zaś „Hary” czyni z pomieszczenia elegancki salon.

Na, tym razem, znacznie bogatszym stoisku Fabryki Mebli Radomsko podobały się nie tylko ekskluzywne meble kuchenne, ale także meble hotelowe, recepcje i bary. I choć w tym roku zabrakło wielu znanych producentów ładnych mebli restauracyjnych oraz studiów, gotowych zestawów hotelowych, to i tak oferta mebli gastronomiczno hotelarskich stanowiła najbardziej interesującą część tych targów