zd@mebleradomskokontrakt.pl +48 666-90-00-61

Krzesła gięte

Krzesła gięte thonetowskie

„…wiecznie modne wnętrze pubu…”

Na przełomie wieków zapanował nowy styl – Art Nouveau. Technologia gięcia drewna idealnie odpowiadała jego potrzebom. W meblach Thoneta zaznaczały się wpływy secesji – często jedyną ich ozdobą była gięta, miękka, przypominająca wić roślinną, linia prętów stanowiących oparcia, nogi czy „bieguny” foteli. Siedziska krzeseł, foteli i kanap wykonane były ze sklejki lub plecionki trzcinowej. Niektóre z wzorów użytkowych (m.in. krzeseł giętych) były tak udane, że utrzymały się na rynkach europejskich do dziś. Prostota, funkcjonalność i dobra forma zapewniły im trwałe miejsce w wielu domach „klasy średniej”.

Meble barowe gięte z Meble Radomsko Meble restauracyjne krzesła gięte Meble Radomsko

Obecnie zmieniły się także gusty klientów z branży restauracyjnej i hotelarskiej. Na rynku wyposażenia barów i pubów zapanowała prawdziwa moda na drewniane klasyczne krzesła gięte Thonet. Meble gięte, w tym krzesła hokery wieszaki gięte z naszej oferty można spotkać praktycznie w każdej miejscowości w Polsce, obecne są także w wielu domach pubach, hotelach, i restauracjach na całym świecie.
Oferujemy krzesła które kontynuują ponad 100 letnia tradycje wytwarzania mebli giętych w Polsce.

Na przełomie roku 2017/18 wprowadziliśmy do sprzedaży specjalną wersję krzeseł giętych dedykowanych specjalnie do restauracji i kawiarni.
Wg naszych specjalistów od innowacji likwidacja specjalnego “garbu” na siedzisku zdecydowanie wpływa na skrócenie czasu konserwacji oraz czyszczenia krzeseł giętych w restauracji pubie czy kawiarni.
Poniżej można zobaczyć naszą specjalną ofertę.

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ NA

KRZESŁA GIĘTE

Płaskie siedzisko ułatwia utrzymanie czystości i higieny tak ważne w czasach epidemii koronowirusa.

Krzesła wyplatane | hokery giętkie | krzesła giętkie | fotele giętkie